Nominácia reprezentácie mužov na Majstrovstvá Európy B divízie FIRA-AER v 7s rugby


Dňa 28. Júna sa uskutoční v Říčanoch u Prahy turnaj Majstrovstiev Európy B divízie FIRA-AER v 7s- Rugby. Za účasti 8 reprezentačných tímov , budú naši hráči v základnej skupine bojovať proti výberu domácej Českej republiky, Estónska a Bieloruska. V druhej skupine sa predstavia reprezentácie Bosny a Hercegoviny , Luxemburska, Nórska a Islandu. Prvé dva tímy z oboch skupín postupujú do bojov o celkového víťaza a zároveň priameho postupujúceho do A divízie. Reprezentácie ktoré skončia v základnej časti na treťom a štvrtom mieste budú hrať skupinu o konečné poradie.


Hlavný tréner Jozef Fišer na nadchádzajúce stretnutie ME nominoval hráčov : Vereš Ľudovít, Puha Daniel, Klimiashvilli Giorgi, Douez Nicolas , Székely Ján, Beluško Noel, Harenčák Radek, Veselý Ján, Múdrik Marián, Jung Ján, Náse Sebastián, Chupík Ján. Realizačný tím : Fišer Jozef , Kubala Vladimír, Krutzner Eduard.

V ten istý deň sa predstaví aj naša reprezentácie žien v Litve , kde bude ME - B divízie hostiť hlavné mesto Vilnius. Za účasti 12tich tímov, budú naše dámy hrať v základnej skupine proti Rakúsku a Luxembursku. Tréneri Martin Šlosárek a Pavol Lištván zverejnia konečnú nomináciu neskôr.
V.K.                                                                                                         
                                                                                                         U